Šiandien, vidutinės kainos

Dyzelinas 1.618 EUR 0.000 Atpigo
Benzinas 95 1.472 EUR 0.000 Atpigo
Benzinas 98 1.571 EUR 0.000 Atpigo
Dujos LPG 0.898 EUR 0.000 Atpigo
Nafta 83.03 USD  

Prognozė

Labai tikėtina, jog artimiausiu metu degalų kainos didės.


Mokesčiai

Iš ko susideda galutinė kaina vartotojui?

  • Žaliavinės naftos kainos
  • Taikomo akcizo
  • Perdirbėjų antkainio
  • Pardavėjų antkainio
  • Pridėtinės vertės mokesčio (PVM)

Sumažino didmeninę benzino kainą vidutiniškai 18 Lt už tūkstantį litrų

Reaguodama į pokyčius pasaulinėje naftos produktų rinkoje, naftos perdirbimo bendrovė „ORLEN Lietuva“ nuo spalio 1 d. sumažino didmeninę benzino kainą vidutiniškai 18 Lt už tūkstantį litrų.

Pasak bendrovės „ORLEN Lietuva“ generalinio direktoriaus Ireneusz Fąfara, laikydamasi geriausios verslo praktikos ir stiprindama savo pozicijas naftos produktų rinkoje, bendrovė ne tik atsižvelgia į vartotojų poreikius ir konkurencines sąlygas, lanksčiai reaguoja į pasaulines rinkos tendencijas, bet ir optimizuoja savo veiklą – diegia modernias valdymo sistemas, mažina veiklos sąnaudas, peržiūri pardavimų politiką, todėl turi galimybę savo klientams pasiūlyti palankesnes degalų kainas.

Esame įsipareigoję vartotojams tiekti aukščiausios kokybės produkciją ir paslaugas konkurencingomis kainomis. Mes puikiai suprantame visuomenės susirūpinimą degalų kainomis, todėl ir toliau stebėsime situaciją rinkoje ir, atsiradus atitinkamoms sąlygoms, ieškosime galimybių jas koreguoti”, - sako I. Fąfara.

Vidutinė didmeninė naftos produktų kaina priklauso nuo pasaulinių naftos produktų kainų, ir JAV dolerio kurso svyravimų. Spalio 1 dieną pakilus vidutinei pasaulinei naftos produktų kainai ir dolerio kursui, bendrovės sumažinta didmeninė benzino kaina kompensavo degalų brangimą.

Kitos naujienos

Kiek mokėsime už degalus 2017-tais metais
Prognozuojama, jog 2017 metais degalų kainos degalinėse šiek tiek pasistiebs į viršų.
Teigiami globalūs reiškiniai ir lokalūs rekordiniai pardavimai
Europos Komisijos duomenimis, šių metų liepą tarp Baltijos šalių - Lietuvos degalų kainos - brangiausios.
Bank of America: naftos kaina artimiausiu metu kris
Naftos Brent ir WTI markių kaina artimiausiu metu gali nukristi iki 30 dolerių už barelį.
Siūloma įvesti degalų kainų valstybinį reguliavimą ir kontrolę
Įpareigojant Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją parengti ir pateikti Vyriausybei valstybės reguliuojamų degalų kainų nustatymo principus.
Pasienyje pradedama kova su šešėline degalų rinka
Lietuvos muitinės departamentas paskelbė, kad nuo 2014 metų vasario 14 dienos 9 val. ryto visuose pasienio tarptautiniuose autokelių muitinės postuose muitinės pareigūnai gali reikalauti raštu deklaruoti įvežamus degalus.