Šiandien, vidutinės kainos

Dyzelinas 1.509 EUR 0.000 Atpigo
Benzinas 95 1.429 EUR 0.000 Atpigo
Benzinas 98 1.564 EUR 0.000 Atpigo
Dujos LPG 0.898 EUR 0.000 Atpigo
Nafta 82.83 USD  

Prognozė

Tikėtina, jog degalų kainos nežymiai didės arba išliks tokios pat.


Mokesčiai

Iš ko susideda galutinė kaina vartotojui?

  • Žaliavinės naftos kainos
  • Taikomo akcizo
  • Perdirbėjų antkainio
  • Pardavėjų antkainio
  • Pridėtinės vertės mokesčio (PVM)

Aptiktama vis daugiau nelegalių prisijungimų prie ORLEN vamzdynų

Rugsėjo 8 dieną akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ apsaugos darbuotojai Rokiškio rajone aptiko nelegalų prisijungimą prie magistralinio produktotiekio „Ilūkstė – Ventspilis“.

AB „ORLEN Lietuva“ darbuotojai nustatė, kad žarna buvo paruošta galimai vagystei. Požymių, kad dyzelinas buvo vagiamas nerasta. Po pirminės nelegalaus prisijungimo vietos apžiūros žala gamtai nenustatyta.

Bendrovei „ORLEN Lietuva“ padarytos žalos, susijusios su vamzdyno remontu, dydis nustatinėjamas.

Prieš mėnesį...

Rugpjūčio 16 d. akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ apsaugos darbuotojai Pleirių kaime, Biržų r., aptiko nelegalų prisijungimą prie magistralinio produktotiekio „Ilūkstė – Ventspilis“. Nusikaltėliai prie vamzdyno buvo prijungę žarną, kuria buvo vagiamas dyzelinas.

Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Bendrovės saugos padalinio darbuotojams traukiant aptiktąją žarną prasisuko produktotiekio sklendė ir į aplinką pateko apie 200 litrų dyzelino. Ši informacija neatitinka tikrovės. Bendrovė „ORLEN Lietuva“ patikslina, kad jos apsaugos darbuotojas aptiko žarną ir sklendę jos gale. Sklendė buvo be rankenos ir buvo nepilnai uždaryta – pro ją vos vos sunkėsi dyzelinas. Bendrovės darbuotojas specialiu įtaisu užspaudė žarną, kad sustabdytų dyzelino lašėjimą. Taigi, į aplinką pateko dyzelinas ne dėl darbuotojų veiksmų, o dėl vagių kaltės, kurie, kaip spėjama, skubėdami iki galo neužsuko sklendės.

„ORLEN Lietuvos“ avarijų likvidavimo tarnyba suremontavo pažeistą vamzdyno vietą ir į Jonelių sąvartyną išvalyti išvežė apie 10 tonų dyzelinu užteršto grunto. Į aplinką išsiliejo iki 200 litrų dyzelino. Bendrovės pastangomis sutvarkyta įvykio vieta.

Kitos naujienos

Kiek mokėsime už degalus 2017-tais metais
Prognozuojama, jog 2017 metais degalų kainos degalinėse šiek tiek pasistiebs į viršų.
Teigiami globalūs reiškiniai ir lokalūs rekordiniai pardavimai
Europos Komisijos duomenimis, šių metų liepą tarp Baltijos šalių - Lietuvos degalų kainos - brangiausios.
Bank of America: naftos kaina artimiausiu metu kris
Naftos Brent ir WTI markių kaina artimiausiu metu gali nukristi iki 30 dolerių už barelį.
Siūloma įvesti degalų kainų valstybinį reguliavimą ir kontrolę
Įpareigojant Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją parengti ir pateikti Vyriausybei valstybės reguliuojamų degalų kainų nustatymo principus.
Pasienyje pradedama kova su šešėline degalų rinka
Lietuvos muitinės departamentas paskelbė, kad nuo 2014 metų vasario 14 dienos 9 val. ryto visuose pasienio tarptautiniuose autokelių muitinės postuose muitinės pareigūnai gali reikalauti raštu deklaruoti įvežamus degalus.