Šiandien, vidutinės kainos
| Dyzelinas | 4.60 LTL | -0.01 |
|---|---|---|
| Benzinas 95 | 4.91 LTL | -0.01 |
| Benzinas 98 | 4.98 LTL | -0.02 |
| Bioetanolis 85 | 3.99 LTL | 0.00 |
| Dujos LPG | 2.47 LTL | 0.00 |
| Nafta | 91.33 USD |
Skaičiuoklės
Atstumo kainos skaičiuoklė
Kuro sąnaudų skaičiuoklė
MPG (Imperial) ir l/100km konvertavimas
MPG (US) ir l/100km konvertavimas
Lengvųjų automobilių bazinių kuro sąnaudų normų skaičiuoklė
Bendradarbiavimas
Lenkijos raginimai boikotuoti didžiausius degalinių tinklus
Lenkijos vežėjai savo kolegoms Lietuvoje ir kitose ES šalyse neseniai išplatino pranešimą, kuriame raginama ateinančius pusė metų nepirkti degalų iš „Statoil“ ir „Baltic Petroleum“ degalinių tinklų.
Akcijos iniciatoriams idėja surengti pasaulinę degalų nepirkimo akciją kilo po to, kai teigiamų rezultatų nedavė vienadienės akcijos, kurių pagrindinis tikslas – nepirkti degalų šiandien arba pirkti jų labai mažai.
Išplatintame pranešime teigiama: „Iki metų pabaigos neperkame degalų iš didžiausių degalų pardavimo tinklų – „Statoil“ ir „Baltic Petroleum“, o geriausia – degalų neperkame išvis. Nepardavę degalų, bus priversti sumažinti kainas. Jei jas sumažins didieji degalų verslo rykliai, tai padaryti bus priverstos ir mažesnės įmonės. Tad, jog taip įvyktų, degalų pardavėjai turi netekti milijonų klientų“.
Akcijos iniciatoriai tikisi, kad toks sumanymas realus, ir kad jis padėtų grąžinti degalų kainas į normalų lygį – apie 3 litus už litrą.
„Tereikia žmonių aktyvumo. Pradžioje pranešimą apie akciją išsiuntėme 30 žmonių. Jei kiekvienas iš jų jį išplatintų dar dešimčiai – jau būtų 300. Jei šie žmonės paskleistų žinią ar dešimčiai – skaičiai taptų įspūdingi. Greitai pranešimas pasiektų 3 mln. žmonių. Jei visi bendru susitarimu iškęstume pusmetį – degalai tikrai nekainuotų beveik 5 litų“, – svarstoma pranešime.
Ar šie užmojai įgaus pagreitį pasakyti kol kas sunku, tačiau pakalbėjus su vežėjais, tampa aišku, kad ši žinia Lietuvoje jau pasklido. Ar bus imtasi veiksmų – pamatysime artimiausiu metu.
Kitos naujienos
- Vokietija ketina stabilizuoti degalų kainų šuolius
- Vokietijos vyriausybė imasi veiksmų pažaboti degalų kainas, įtardama kartėlinius susitarimus tarp degalinių.
- „ORLEN Lietuva“ pradeda didžiausią istorijoje gamyklos kapitalinį remontą
- Naftos perdirbimo bendrovė „ORLEN Lietuva“ balandžio 30 d. pradeda kapitalinį naftos produktų gamyklos remontą.
- Protesto akcija
- 2012 metų balandžio 2 dieną planuojama protesto akcija siekiant valdžios ir tautos dėmesio dėl sparčiai brangstančių degalų.
- Nebeteikia informacijos apie degalų kainas
- Statoil, Lukoil, Alauša, Orlen, bei jei priklausiantis Ventus degalinių tinklas - nebeteikia informacijos apie degalų kainas degalinėse. Susitarimas ar sutapimas, spręsti Jums mielieji lankytojai? :)
- Sintetinis benzinas už 78 centus


-0.01